ERA-6AED362V
Productnummer DigiKey
P123841TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123841CT-ND - Cut Tape (CT)
P123841DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ERA-6AED362V
Beschrijving
RES SMD 3.6K OHM 0.5% 1/8W 0805
Gedetailleerde beschrijving
3.6 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipweerstand 0805 (2012 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dunnefilm
EDA/CAD-modellen
ERA-6AED362V Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,024" (0,60mm)