ERZ-VF2M391
Productnummer DigiKey
P7354TR-ND - Tape & Reel (TR)
P7354CT-ND - Cut Tape (CT)
P7354DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ERZ-VF2M391
Beschrijving
VARISTOR 390V 300A 2SMD JLEAD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
390 V 300 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 2-SMD, J-kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ERZ-VF2M391 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Varistorspanning (max.)
429 V
Fabrikant
Panasonic Industry
Stroom - piek
300 A
Serie
Energie
19J
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aantal circuits
1
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. AC-spanning
250 V
Type montage
Opbouwmontage, MLCV
Max. DC-spanning
320 V
Verpakking / doos
2-SMD, J-kabel
Varistorspanning (min.)
351 V
Basisproductnummer
Varistorspanning (typ.)
390 V