EXB-34V181JV
Productnummer DigiKey
Y8181TR-ND - Tape & Reel (TR)
Y8181CT-ND - Cut Tape (CT)
Y8181DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EXB-34V181JV
Beschrijving
RES ARRAY 2 RES 180 OHM 0606
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
180 Ohm ±5% 62,5mW Vermogen per element Isolated 2 Weerstandsnetwerken arrays±200ppm/°C 0606, bol
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EXB-34V181JV Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Soort
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type circuit
Isolated
Verpakking / doos
0606, bol
Weerstand (ohm)
180
Apparaatpakket leverancier
0606
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,063" B (1,60mm x 1,60mm)
Aantal weerstanden
2
Hoogte - geplaatst (max.)
0,024" (0,60mm)
Aantal pennen
4
Basisproductnummer
Vermogen per element
62,5mW