PJSOT24C-03_R1_00001
Productnummer DigiKey
3757-PJSOT24C-03_R1_00001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PJSOT24C-03_R1_00001
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 45.3VC SOT23
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
45,3V Klem 6A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-23
Categorie
Vermogen - piek puls
250W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
55pF @ 1MHz (max.)
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
2
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V (max,)
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - doorslag (min.)
26,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
45,3V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
6A (8/20µs)