PE15A63015
Productnummer DigiKey
6099-PE15A63015-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE15A63015
Beschrijving
Broadband Low Noise Amplifier, 1
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-versterkers IC Radar 100MHz ~ 18GHz
Categorie
Figuur ruis
3dB
Fabrikant
Pasternack
RF-type
Radar
Verpakking
Retailverpakking
Spanning - voeding
10V ~ 15V
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding
190mA
Frequentie
100MHz ~ 18GHz