PE3067-300
Productnummer DigiKey
6099-PE3067-300-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3067-300
Beschrijving
COAX CBL BNC TO BNC 25'
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage BNC naar BNC RG-58 300,0" (7,6m) 25,0'
Categorie
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Fabrikant
Pasternack
Lengte
300,0" (7,6m) 25,0'
Verpakking
Retailverpakking
Kabeltype
RG-58
Status onderdeel
Actief
Kabelimpedantie
50 Ohms
Stijl
BNC naar BNC
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e connector
BNC stekker
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
4 GHz
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Kleur
Zwart
2e connector
BNC stekker
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C