PE3067-600
Productnummer DigiKey
6099-PE3067-600-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3067-600
Beschrijving
COAX CBL BNC TO BNC 50'
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage BNC naar BNC RG-58 600,0" (15,2m) 50,0'
Lengte
600,0" (15,2m) 50,0'
Kabeltype
RG-58
Kabelimpedantie
50 Ohms
Stijl
BNC naar BNC
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e connector
BNC stekker
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
4 GHz
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Kleur
Zwart
2e connector
BNC stekker
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C