PE3087-12
Productnummer DigiKey
6099-PE3087-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3087-12
Beschrijving
COAX CBL BNC TO BNC 12"
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage BNC naar BNC RG-223 12,00" (304,80mm)
Categorie
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Fabrikant
Pasternack
Lengte
12,00" (304,80mm)
Verpakking
Retailverpakking
Kabeltype
RG-223
Status onderdeel
Actief
Kabelimpedantie
50 Ohms
Stijl
BNC naar BNC
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e connector
BNC stekker
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
4 GHz
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Kleur
Zwart
2e connector
BNC stekker
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C