PE3511LF-12
Productnummer DigiKey
6099-PE3511LF-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3511LF-12
Beschrijving
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage SMA naar SMA RG-188 12,00" (304,80mm)
Categorie
2e connector
SMA plug, rechtse hoek
Fabrikant
Pasternack
2e contact geslacht
Lengte
12,00" (304,80mm)
Stijl
SMA naar SMA
Kabeltype
RG-188
1e connector
SMA plug, rechtse hoek
Kabelimpedantie
50 Ohms
Connectorimpedantie
50 Ohms
Totale impedantie
50 Ohms