PE3895-48
Productnummer DigiKey
6099-PE3895-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3895-48
Beschrijving
COAX CABLE SHV TO SHV 4'
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage SHV naar SHV RG-59B 48,0" (1,2m) 4,0'
Categorie
2e connector
SHV Plug
Fabrikant
Pasternack
2e contact geslacht
Lengte
48,0" (1,2m) 4,0'
Stijl
SHV naar SHV
Kabeltype
RG-59B
1e connector
SHV Plug
Kabelimpedantie
75 Ohms
Connectorimpedantie
50 Ohms
Totale impedantie
50 Ohms