PE3C2211-36
Productnummer DigiKey
6099-PE3C2211-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3C2211-36
Beschrijving
N MALE TO TNC MALE LOW LOSS CABL
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage N-type naar TNC LMR 240UF 36,00" (914,40mm)
Lengte
36,00" (914,40mm)
Verpakking
Zak
Kabeltype
LMR 240UF
Kabelimpedantie
50 Ohms
Stijl
N-type naar TNC
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e connector
N-type plug
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
6 GHz
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Kleur
Zwart
2e connector
TNC stekker
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C