PE3C2416-72
Productnummer DigiKey
6099-PE3C2416-72-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3C2416-72
Beschrijving
COAX CABLE BNC TO BNC 6'
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage BNC naar BNC RG-316 72,0" (1,8m) 6,0'
Lengte
72,0" (1,8m) 6,0'
Kabeltype
RG-316
Kabelimpedantie
50 Ohms
Stijl
BNC naar BNC
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e connector
BNC stekker
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
3 GHz
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Kleur
Geelbruin
2e connector
BNC stekker
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 165°C