PE3CA1035-24
Productnummer DigiKey
6099-PE3CA1035-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3CA1035-24
Beschrijving
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage SMA naar SMA 24,00" (609,60mm)
Categorie
2e contact geslacht
Lengte
24,00" (609,60mm)
Kabelimpedantie
50 Ohms
Stijl
SMA naar SMA
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e connector
SMA plug
Totale impedantie
50 Ohms
Frequentie - max.
26.5 GHz
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Kleur
Blue
2e connector
SMA plug
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C