PE3TC0600-48
Productnummer DigiKey
6099-PE3TC0600-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3TC0600-48
Beschrijving
COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM 4'
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage 2,4mm naar 2,4mm VNA 48,0" (1,2m) 4,0'
Categorie
2e contact geslacht
Lengte
48,0" (1,2m) 4,0'
Kabeltype
VNA
Stijl
2,4mm naar 2,4mm
Kabelimpedantie
50 Ohms
1e connector
2,4mm jack
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Vrouwtje
Totale impedantie
50 Ohms
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Frequentie - max.
50 GHz
2e connector
2,4mm plug
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 125°C