PE3TC1200-24
Productnummer DigiKey
6099-PE3TC1200-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3TC1200-24
Beschrijving
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage N-type naar N-type 24,00" (609,60mm)
Categorie
2e connector
N-type plug
Fabrikant
Pasternack
2e contact geslacht
Lengte
24,00" (609,60mm)
Stijl
N-type naar N-type
Kabelimpedantie
75 Ohms
1e connector
N-type plug
Connectorimpedantie
75 Ohms
Totale impedantie
75 Ohms
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Frequentie - max.
3 GHz