PE3W06018-36
Productnummer DigiKey
6099-PE3W06018-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3W06018-36
Beschrijving
SSMB Plug to SMA Male Cable 36 I
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage SMA naar SSMB 36,00" (914,40mm)
Categorie
2e contact geslacht
Lengte
36,00" (914,40mm)
Status onderdeel
Actief
Kabeltype
RG-188 DS
Stijl
SMA naar SSMB
Kabelimpedantie
50 Ohms
1e connector
SMA plug
Connectorimpedantie
50 Ohms
Totale impedantie
50 Ohms
Frequentie - max.
6 GHz