PRN.000.025-0010
Productnummer DigiKey
4512-PRN.000.025-0010-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PRN.000.025-0010
Beschrijving
SBC 1.0GHZ 1 CORE 1GB RAM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Singleboardcomputer 1GHz 1 Kern 1GB RAM
Categorie
Grootte / afmetingen
5,197" x 3,386" (132,00mm x 86,00mm)
Fabrikant
Perinet
RAM capaciteit/geïnstalleerd
1GB
Serie
Interface opslag
eMMC, SD
Verpakking
Box
Ethernet
100 Mbps
Status onderdeel
Actief
USB
USB 2.0 (1)
Kernprocessor
TI AM3352 ARM Cortex-A8, ARMv7
Digitale I/O-lijnen
10
Snelheid
1GHz
Watchdog-timer
Nee
Aantal kernen
1
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 75°C (TA)
Vermogen (watt)
15W