E2144CS021
Productnummer DigiKey
E2144CS021-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
E2144CS021
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 1.44"
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Reflecterend Zwart TFT - E-Paper Display (EPD) SPI 1,44" (36,57mm) 128 x 96
Categorie
Achtergrondverlichting
Zonder achtergrondverlichting
Fabrikant
Pervasive Displays
Puntpixels
128 x 96
Verpakking
Box
Interface
SPI
Status onderdeel
Verouderd
Kleur grafische elementen
Zwart
Type display
TFT - E-Paper Display (EPD)
Achtergrondkleur
Wit
Displaymodus
Reflecterend
Puntafstand
0,23mm B x 0,23mm H
Schermdiagonaal
1,44" (36,57mm)
Basisproductnummer
Zichtvlak
29,31mm B x 21,98mm H