E2154FS091
Productnummer DigiKey
E2154FS091-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
E2154FS091
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Reflecterend Zwart, rood, wit TFT - E-Paper Display (EPD) SPI 1,54" (39,12mm) 152 x 152
Categorie
Zichtvlak
27,51mm B x 27,51mm H
Fabrikant
Pervasive Displays
Achtergrondverlichting
Zonder achtergrondverlichting
Verpakking
Tray
Puntpixels
152 x 152
Status onderdeel
Verouderd
Interface
SPI
Type display
TFT - E-Paper Display (EPD)
Kleur grafische elementen
Zwart, rood, wit
Displaymodus
Reflecterend
Puntafstand
0,18mm B x 0,18mm H
Schermdiagonaal
1,54" (39,12mm)