AA65M-59FKA-R
Productnummer DigiKey
993-AA65M-59FKA-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AA65M-59FKA-R
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V-20V 65W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5V, 9V, 15V, 20V 65 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
65 W
Fabrikant
Phihong USA
Geen stroomverbruik
61,9mW
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
USB C Power Delivery (PD)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C6
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,58" L x 1,89" B x 1,16" H (91,0mm x 48,0mm x 29,5mm)
Spanning - uitgang
5V, 9V, 15V, 20V
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Stroom - uitgang (max.)
3A, 3A, 3A, 3,25A