POE30U-ATA5660-R
Productnummer DigiKey
993-POE30U-ATA5660-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
POE30U-ATA5660-R
Beschrijving
30W IEEE802.3AT 5G HIGH SURGE PO
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
56V Power Over Ethernet (POE) 1 Poort Passieve injector 5Gbps datasnelheid
Categorie
Conformiteit
IEEE802,3at
Fabrikant
Phihong USA
Datasnelheid
5Gbps
Serie
Functies
OCP, OVP, SCP
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 45°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
87%
Type
Passieve injector
Type montage
Bureaublad
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,92" L x 2,08" B x 1,49" H (125,0mm x 52,8mm x 37,8mm)
Aantal poorten
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cUL, cULus
Spanning - uitgang
56V
Standaard nummer
Stroom - uitgang
536 mA
Ingangsconnector
IEC 320-C14 (vermogen), RJ45 (gegevens)
Vermogen (watt) - per poort
30W