PSAC12A-050-R is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Afbeelding van PSAC12A-050-R is niet beschikbaar
PSAC12A-050-R
Productnummer DigiKey
993-PSAC12A-050-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PSAC12A-050-R
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Gedetailleerde beschrijving
5V 12 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
100mW (max.)
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Noord-Amerika
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 10,0mm
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Vast blad
Ingangsconnector
NEMA 1-15P
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,81" L x 1,97" B x 1,23" H (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Spanning - uitgang
5V
Goedkeuringsinstantie
CB, cULus
Stroom - uitgang (max.)
2,4A
Gewicht
0,27 lb (122,47 g)
Vermogen (watt)
12 W