PSC15A-075-R
Productnummer DigiKey
993-PSC15A-075-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PSC15A-075-R
Beschrijving
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W
Gedetailleerde beschrijving
7,5V 15 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
100mW (max.)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Noord-Amerika
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 10,0mm
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Vast blad
Ingangsconnector
NEMA 1-15P
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,81" L x 1,97" B x 1,23" H (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Spanning - uitgang
7,5V
Goedkeuringsinstantie
cULus
Stroom - uitgang (max.)
2A
Gewicht
0,32 lb (145,15 g)
Vermogen (watt)
15 W