AB3528B-LW100-R
Productnummer DigiKey
668-AB3528B-LW100-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AB3528B-LW100-R
Beschrijving
BUZZER ELEMENT FDBK 2.8 KHZ 35MM
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.8 kHz Feedback Zoemerelementen 30V p-p 1,378" dia (35,00mm) 300 Ohms
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AB3528B-LW100-R Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Type
Feedback
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Impedantie
300 Ohms
Serie
Capaciteit bij frequentie
30000pF @ 100Hz
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
1,378" dia (35,00mm)
Frequentie
2.8 kHz
Aansluiting
Draadkabels
Spanning - ingang (max.)
30V p-p