AI-4228-P-C120-R
Productnummer DigiKey
668-1429-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AI-4228-P-C120-R
Beschrijving
BUZZER PIEZO 110V 42.5MM PNL MNT
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Indicator, intern aangedreven Piëzo 110 V 20mA 2,8kHz 92dB @ 110V, 10cm Paneelmontage Schroefklem, snelkoppelingslip - 0,256" (6,50mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AI-4228-P-C120-R Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Enkele toon
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Sound pressure level (SPL)
92dB @ 110V, 10cm
Serie
Stroom - voeding
20mA
Verpakking
Bulk
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Driver circuitry
Indicator, intern aangedreven
Goedkeuringsinstantie
cUL, UL
Type ingang
AC, DC
Type montage
Paneelmontage
Spanning - nominaal
110 V
Aansluiting
Schroefklem, snelkoppelingslip - 0,256" (6,50mm)
Spanningsbereik
30 ~ 120V
Grootte / afmetingen
1,673" dia (42,50mm)
Frequentie
2,8kHz
Hoogte - geplaatst (max.)
1,299" (33,00mm)