AI-4228-P-C18-R
AI-4228-P-C18-R
AI-4228-P-C18-R
Productnummer DigiKey
668-1036-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AI-4228-P-C18-R
Beschrijving
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Indicator, intern aangedreven Piëzo 12 V 16mA 2,9kHz 108dB @ 12V, 10cm Paneelmontage Schroefklem, snelkoppelingslip - 0,256" (6,50mm)
EDA/CAD-modellen
AI-4228-P-C18-R Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Enkele toon
Sound pressure level (SPL)
108dB @ 12V, 10cm
Serie
Stroom - voeding
16mA
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Type ingang
DC
Spanning - nominaal
12 V
Aansluiting
Schroefklem, snelkoppelingslip - 0,256" (6,50mm)
Spanningsbereik
7 ~ 18V
Grootte / afmetingen
1,673" dia (42,50mm)
Frequentie
2,9kHz
Hoogte - geplaatst (max.)
1,299" (33,00mm)