AI-4228-P-C48-R
Productnummer DigiKey
668-1040-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AI-4228-P-C48-R
Beschrijving
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Indicator, intern aangedreven Piëzo 12 V 3mA 2,8kHz 86dB @ 12V, 10cm Paneelmontage Schroefklem, snelkoppelingslip - 0,256" (6,50mm)
EDA/CAD-modellen
AI-4228-P-C48-R Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Enkele toon
Sound pressure level (SPL)
86dB @ 12V, 10cm
Serie
Stroom - voeding
3mA
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Type ingang
DC
Spanning - nominaal
12 V
Aansluiting
Schroefklem, snelkoppelingslip - 0,256" (6,50mm)
Spanningsbereik
10 ~ 48V
Grootte / afmetingen
1,673" dia (42,50mm)
Frequentie
2,8kHz
Hoogte - geplaatst (max.)
1,299" (33,00mm)