AI-4228-P-FP250-R
AI-4228-P-FP250-R
AI-4228-P-FP250-R
Productnummer DigiKey
668-1483-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AI-4228-P-FP250-R
Beschrijving
BUZZER PIEZO 220V 42.5MM PNL MNT
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Indicator, intern aangedreven Piëzo 220 V 18mA 2,8kHz 94dB @ 220V, 10cm Paneelmontage Schroefklem, snelkoppelingslip - 0,256" (6,50mm)
EDA/CAD-modellen
AI-4228-P-FP250-R Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Puls, snel
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Duur
3 PPS
Serie
Sound pressure level (SPL)
94dB @ 220V, 10cm
Stroom - voeding
18mA
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Type ingang
AC, DC
Spanning - nominaal
220 V
Spanningsbereik
60 ~ 250V
Aansluiting
Schroefklem, snelkoppelingslip - 0,256" (6,50mm)
Frequentie
2,8kHz
Grootte / afmetingen
1,673" dia (42,50mm)
Technologie
Piëzo
Hoogte - geplaatst (max.)
1,673" (42,50mm)