AI-4228-P-SP120-R
Productnummer DigiKey
668-1281-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AI-4228-P-SP120-R
Beschrijving
BUZZER PIEZO 110V 42.5MM PNL MNT
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Indicator, intern aangedreven Piëzo 110 V 20mA 2,8kHz 92dB @ 110V, 10cm Paneelmontage Schroefklem, snelkoppelingslip - 0,256" (6,50mm)
EDA/CAD-modellen
AI-4228-P-SP120-R Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Puls, langzaam
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Duur
1 PPS
Serie
Sound pressure level (SPL)
92dB @ 110V, 10cm
Stroom - voeding
20mA
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Type ingang
AC, DC
Spanning - nominaal
110 V
Spanningsbereik
30 ~ 120V
Aansluiting
Schroefklem, snelkoppelingslip - 0,256" (6,50mm)
Frequentie
2,8kHz
Grootte / afmetingen
1,673" dia (42,50mm)
Technologie
Piëzo
Hoogte - geplaatst (max.)
1,299" (33,00mm)