AR01232MS-SC12-WP-2-R
Productnummer DigiKey
668-AR01232MS-SC12-WP-2-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AR01232MS-SC12-WP-2-R
Beschrijving
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 117DB
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
32 Ohms Ontvanger Luidsprekers 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Bovenkant Rechthoekig
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AR01232MS-SC12-WP-2-R Modellen
Categorie
Vermogen - nominaal
20 mW
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Vermogen - max.
30 mW
Serie
Locatie poort
Bovenkant
Verpakking
Tray
Vorm
Rechthoekig
Status onderdeel
Actief
Materiaal - kegel
Polyetheretherketon (PEEK)
Technologie
Magnetic
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Type
Ontvanger
Bescherming tegen binnendringen
IP67 - Stofdicht, waterdicht
Frequentiebereik
300 Hz ~ 7 kHz
Aansluiting
Veertype
Frequentie - zelfresonerend
450 Hz
Grootte / afmetingen
0,472" L x 0,236" B (12,00mm x 6,00mm)
Impedantie
32 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,089" (2,25mm)
Efficiëntie - dBA
117,00
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Efficiëntie - testen
10mm
Nominale vervorming
Max. 5%