AR01532MS-SC15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AR01532MS-SC15-WP-R
Productnummer DigiKey
668-1620-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AR01532MS-SC15-WP-R
Beschrijving
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 108DB
Gedetailleerde beschrijving
32 Ohms Ontvanger Luidsprekers 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Bovenkant Rechthoekig
EDA/CAD-modellen
AR01532MS-SC15-WP-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Gevoeligheid
Vermogen - nominaal
20 mW
Serie
Vermogen - max.
30 mW
Materiaal - kegel
Polyimide (PI)
Frequentiebereik
300 Hz ~ 7 kHz
Frequentie - zelfresonerend
400Hz
Grootte / afmetingen
0,591" L x 0,236" B (15,00mm x 6,00mm)
Impedantie
32 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)