AS01506MS-SC11-WP-R
Productnummer DigiKey
668-1610-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01506MS-SC11-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6 Ohms Ontvanger Luidsprekers 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AS01506MS-SC11-WP-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Gevoeligheid
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Vermogen - nominaal
700 mW
Serie
Vermogen - max.
1 W
Verpakking
Tray
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Vorm
Rechthoekig
Technologie
Magnetic
Materiaal - kegel
Polyimide (PI)
Type
Ontvanger
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentiebereik
600 Hz ~ 20 kHz
Bescherming tegen binnendringen
IP67 - Stofdicht, waterdicht
Frequentie - zelfresonerend
600Hz
Aansluiting
Veertype
Impedantie
6 Ohms
Grootte / afmetingen
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Efficiëntie - dBA
92,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)