AS01508MS-SC11-WP-2-R
Productnummer DigiKey
668-AS01508MS-SC11-WP-2-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01508MS-SC11-WP-2-R
Beschrijving
15X11MM SPEAKER IP67 0.7W 8OHM
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms General Purpose Luidsprekers 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
EDA/CAD-modellen
AS01508MS-SC11-WP-2-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Vermogen - nominaal
700 mW
Serie
Vermogen - max.
1 W
Magnetic
Materiaal - kegel
Polyetheretherketon (PEEK)
Type
General Purpose
Frequentiebereik
600 Hz ~ 20 kHz
Frequentie - zelfresonerend
600Hz
Grootte / afmetingen
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Impedantie
8 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,224" (5,70mm)
Efficiëntie - dBA
89,00
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Efficiëntie - testen
100mm