AS01508MS-SC15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01508MS-SC15-WP-R
Productnummer DigiKey
668-1616-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01508MS-SC15-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms Ontvanger Luidsprekers 700 mW 550 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
EDA/CAD-modellen
AS01508MS-SC15-WP-R Modellen
Vermogen - nominaal
700 mW
Serie
Vermogen - max.
1 W
Frequentiebereik
550 Hz ~ 20 kHz
Aansluiting
Veertype
Frequentie - zelfresonerend
550 Hz
Grootte / afmetingen
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Impedantie
8 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,098" (2,50mm)