AS01606MS-SC16-WP-R
Productnummer DigiKey
668-1604-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01606MS-SC16-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 6OHM 940MW TOP PORT 91DB
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6 Ohms Ontvanger Luidsprekers 940 mW 500 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AS01606MS-SC16-WP-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Gevoeligheid
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Vermogen - nominaal
940 mW
Serie
Vermogen - max.
1.2 W
Verpakking
Tray
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Vorm
Rechthoekig
Technologie
Magnetic
Materiaal - kegel
Polyimide (PI)
Type
Ontvanger
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentiebereik
500 Hz ~ 20 kHz
Bescherming tegen binnendringen
IP67 - Stofdicht, waterdicht
Frequentie - zelfresonerend
850 Hz
Aansluiting
Veertype
Impedantie
6 Ohms
Grootte / afmetingen
0,630" L x 0,354" B (16,00mm x 9,00mm)
Efficiëntie - dBA
91,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)