AS01608MS-SP16-WP-R
Productnummer DigiKey
668-1607-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01608MS-SP16-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 90DB
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms Ontvanger Luidsprekers 700 mW 500 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
EDA/CAD-modellen
AS01608MS-SP16-WP-R Modellen
Vermogen - nominaal
700 mW
Serie
Vermogen - max.
1 W
Frequentiebereik
500 Hz ~ 20 kHz
Frequentie - zelfresonerend
950 Hz
Aansluiting
Soldeerblokken
Impedantie
8 Ohms
Grootte / afmetingen
0,630" L x 0,354" B (16,00mm x 9,00mm)
Efficiëntie - dBA
90,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)