AS01808AO-SC18-WP-R
Productnummer DigiKey
AS01808AO-SC18-WP-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01808AO-SC18-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 94DB
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms General Purpose Luidsprekers 1 W 420 Hz ~ 14 kHz Bovenkant Rechthoekig
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AS01808AO-SC18-WP-R Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Vermogen - nominaal
1 W
Serie
Vermogen - max.
1.2 W
Verpakking
Tray
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Vorm
Rechthoekig
Technologie
Magnetic
Materiaal - kegel
Polyester, polyethyleentereftalaat (PET)
Type
General Purpose
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentiebereik
420 Hz ~ 14 kHz
Bescherming tegen binnendringen
IP65 - stofdicht, waterbestendig
Frequentie - zelfresonerend
420 Hz
Aansluiting
Veertype
Impedantie
8 Ohms
Grootte / afmetingen
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Efficiëntie - testen
1W/100mm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,098" (2,50mm)