AS04508MR-3-R
Productnummer DigiKey
668-1237-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS04508MR-3-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 83DB
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms General Purpose Luidsprekers 1 W 450 Hz ~ 6 kHz Bovenkant Rond
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AS04508MR-3-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - testen
1W/1M
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Serie
Vermogen - nominaal
1 W
Verpakking
Box
Vermogen - max.
1.5 W
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Bovenkant
Technologie
Magnetic
Vorm
Rond
Type
General Purpose
Materiaal - kegel
Polyester, polyethyleentereftalaat (PET)
Frequentiebereik
450 Hz ~ 6 kHz
Materiaal - magneet
N35
Frequentie - zelfresonerend
450 Hz
Aansluiting
Soldeerblokken
Impedantie
8 Ohms
Grootte / afmetingen
1,772" dia (45,00mm)
Efficiëntie - dBA
83,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,197" (5,00mm)