AS11508AR-R
Productnummer DigiKey
668-AS11508AR-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS11508AR-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 20W TOP PORT 84DB
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms Woofer Luidsprekers 20 W 80 Hz ~ 15 kHz Bovenkant Rond
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AS11508AR-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Vermogen - nominaal
20 W
Serie
Vermogen - max.
40 W
Verpakking
Box
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Vorm
Rond
Technologie
Magnetic
Materiaal - kegel
Aluminium (AI)
Type
Woofer
Materiaal - magneet
Ferriet
Frequentiebereik
80 Hz ~ 15 kHz
Aansluiting
Snelkoppeling
Frequentie - zelfresonerend
80Hz
Grootte / afmetingen
4,528" dia (115,00mm)
Impedantie
8 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
2,185" (55,50mm)
Efficiëntie - dBA
84,00
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C