POM-2738L-LW100-R
Productnummer DigiKey
668-1495-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
POM-2738L-LW100-R
Beschrijving
MIC COND ANLG OMNI -38DB 0.236"D
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 Hz ~ 16 kHz Analoog Microfoons Electret-condensor 2 V ~ 10 V Omnidirectioneel (-38dB ±3dB) Draadkabels
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
POM-2738L-LW100-R Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Signaal-ruisverhouding
60dB
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Impedantie
2.2 kOhms
Serie
Spanning - nominaal
2 V
Verpakking
Bulk
Spanningsbereik
2 V ~ 10 V
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding
500 µA
Type
Electret-condensor
Locatie poort
Bovenkant
Type uitvoer
Analoog
Aansluiting
Draadkabels
Richting
Omnidirectioneel
Grootte / afmetingen
0,236" dia (6,00mm)
Frequentiebereik
15 Hz ~ 16 kHz
Hoogte (max.)
0,126" (3,20mm)