POW-1644L-LWC50-B-R
Productnummer DigiKey
668-1210-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
POW-1644L-LWC50-B-R
Beschrijving
MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.236"D
Standaard levertijd fabrikant
39 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50 Hz ~ 16 kHz Analoog Microfoons Electret-condensor 2 V ~ 10 V Omnidirectioneel (-44dB ±3dB) Draadkabels
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
POW-1644L-LWC50-B-R Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Impedantie
2.2 kOhms
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Spanning - nominaal
2 V
Serie
Spanningsbereik
2 V ~ 10 V
Verpakking
Bulk
Stroom - voeding
500 µA
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Bovenkant
Type
Electret-condensor
Klasse
IP57 - beschermd tegen stof, waterdicht
Type uitvoer
Analoog
Aansluiting
Draadkabels
Richting
Omnidirectioneel
Grootte / afmetingen
0,236" dia (6,00mm)
Frequentiebereik
50 Hz ~ 16 kHz
Hoogte (max.)
0,071" (1,80mm)