CP10.241-R1
Productnummer DigiKey
1736-CP10.241-R1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP10.241-R1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Fabrikant
PULS, LP
Spanning - isolatie
500 V
Serie
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, industrieel, ITE (commercieel), laboratorium
Verpakking
Box
Efficiëntie
94,7%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,61" L x 1,54" B x 4,88" H (117,0mm x 39,0mm x 124,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, EAC
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
60950-1; 61010-1; 62368-1; ATEX; 508
Stroom - uitgang (max.)
10A