CP20.241-R2
Productnummer DigiKey
1736-1072-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP20.241-R2
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 20A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CP20.241-R2 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
20A
Fabrikant
PULS, LP
Vermogen (watt)
480W
Serie
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, industrieel, ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
95,2%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC of DC
Functies
Regelbare uitgang, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,00" L x 1,89" B x 4,88" H (127,0mm x 48,0mm x 124,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
ATEX, EAC, IEC, IECEx, UL
DC-spanning - ingang (min)
88V
Standaard nummer
Klasse I Div 2; 61010-2-201
DC-spanning - ingang (max)
180V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V