CP20.241-S2
Productnummer DigiKey
1736-CP20.241-S2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP20.241-S2
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 20A
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
20A
Fabrikant
PULS, LP
Vermogen (watt)
480W
Serie
Spanning - isolatie
500 V
Verpakking
Box
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
94,2%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Aantal uitgangen
1
Functies
Regelbare uitgang, IP20, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,00" L x 1,89" B x 4,88" H (127,0mm x 48,0mm x 124,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
110V
Goedkeuringsinstantie
ATEX, EAC, IEC, IECEx, UL
DC-spanning - ingang (max)
150V
Standaard nummer
Klasse I Div 2; 61010-2-201
Spanning - uitgang 1
24V