CPS20.241-D1
Productnummer DigiKey
1736-1079-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPS20.241-D1
Beschrijving
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 20A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPS20.241-D1 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
480W
Fabrikant
PULS, LP
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
93,4%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
DC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,00" L x 2,56" B x 4,88" H (127,0mm x 65,0mm x 124,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
88V
Goedkeuringsinstantie
ATEX, CSA, EAC, IEC, IECEx, UL
DC-spanning - ingang (max)
360V
Standaard nummer
Klasse I Div 2; 508; 60950-1; 61010-2-201
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
20A