CPS20.241
Productnummer DigiKey
1736-1009-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPS20.241
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 20A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPS20.241 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
480W
Fabrikant
PULS, LP
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
94%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,00" L x 2,56" B x 4,88" H (127,0mm x 65,0mm x 124,0mm)
AC-spanning - ingang
100 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
ABS, ATEX, CSA, DNV GL, EAC, IEC, IECEx, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
Klasse I Div 2; 508; 60950-1; 61010-2-201
Stroom - uitgang (max.)
20A