ABPY00100505601Y00
Productnummer DigiKey
553-ABPY00100505601Y00TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-ABPY00100505601Y00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-ABPY00100505601Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ABPY00100505601Y00
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 700mA 340mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
340mOhm
Fabrikant
Pulse Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,024" (0,60mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz
Functies
Automotive
Nominale stroom (max.)
700mA