ANT5320LL24R2455A
Productnummer DigiKey
311-1547-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1547-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1547-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ANT5320LL24R2455A
Beschrijving
RF ANT 2.4GHZ/5GHZ CHIP SLDR SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2,4GHz, 5GHz WLAN Chip RF-antennes 2,39GHz ~ 2,51GHz, 4,55GHz ~ 5,45GHz 2,17dBi, 3,51dBi Soldeersel Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ANT5320LL24R2455A Modellen
Categorie
Aantal banden
2
Fabrikant
Pulse Electronics
Return loss
-10dB
Serie
Versterking
2,17dBi, 3,51dBi
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogen - max.
1 W
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
Soldeersel
RF familie/standaard
WiFi
Type montage
Opbouwmontage
Frequentie groep
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Hoogte (max.)
0,045" (1,15mm)
Frequentie (midden/band)
2,4GHz, 5GHz
Toepassingen
WLAN
Frequentiebereik
2,39GHz ~ 2,51GHz, 4,55GHz ~ 5,45GHz