ANTX100P001B24553
Productnummer DigiKey
311-1551-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ANTX100P001B24553
Beschrijving
RF ANT 2.4GHZ/5.5GHZ FLAT PATCH
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2,4GHz, 5,5GHz Bluetooth, WLAN, Zigbee™ Flat Patch RF-antennes 2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,875GHz 4,6dBi, 3,9dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lijm
Categorie
Aantal banden
2
Fabrikant
Pulse Electronics
VSWR
2,5
Verpakking
Bulk
Versterking
4,6dBi, 3,9dBi
Vermogen - max.
1 W
RF familie/standaard
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Functies
Kabel - 100mm
Frequentie groep
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Aansluiting
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frequentie (midden/band)
2,4GHz, 5,5GHz
Type montage
Lijm
Frequentiebereik
2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,875GHz
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)