APAL00060645101M70
Productnummer DigiKey
553-APAL00060645101M70TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APAL00060645101M70
Beschrijving
FIXED IND 100UH 860MA 320 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 860 mA 320mOhm Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
610mA
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
320mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,283" L x 0,236" B (7,20mm x 6,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,189" (4,80mm)